Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Países Bajos > Operadores de autoelevadoras > Kierowca Wózka Widłowego

kierowca wózka widłowego. Zuidoost-Noord-Brabant

Ofertas de empleo en Países Bajos (Zuidoost-Noord-Brabant) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Bedieningspersoneel van machines en installaties, assembleurs : Bestuurders van voertuigen en bedieningspersoneel van mobiele installaties : Bedieningspersoneel van mobiele installaties : Heftruckbestuurders

Descripción de la oferta de trabajo:

Twoje obowiązki na stanowisku pracownika magazynu / kierowcy wózka widłowego obejmują załadunek i rozładunek ciężarówek. Sprawdzasz towary, przygotowujesz je. Twoja praca składa się z 70% pracy na wózku widłowym. - Jesteś przygotowany do pracy w godzinach od 6 rano do 16:30 i od 9:00 do 18:00

- Masz minimalnie poziom pracy i myślenia MBO

- Posiadasz ważny certyfikat wózka widłowego

- Masz co najmniej 2 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego, najlepiej w środowisku produkcyjnym.

- Masz dobre umiejętności komunikacyjne i komunikacyjne w języku niderlandzkim i angielskim. Znajomość języka niemieckiego jest zaletą.

Co oferujemy

- Praca na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia.

- Wynagrodzenie oparte na rynku w zależności od doświadczenia w wysokości od 2200 EUR do 2400 EUR miesięcznie brutto z możliwościami wzrostu.

- Praca w zespole z dobrą atmosferą pracy i jasnymi zasadami i umowami

- Koszty podróży

País del trabajo: Países Bajos.

Región: Zuidoost-Noord-Brabant.

Ver 87 ofertas de trabajo en "Zuidoost-Noord-Brabant" (Países Bajos).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Riecra for People .

Instrucciones para solicitar:

CV with attached letter,Telephone

Forma de contacto:

  • Ciudad: EINDHOVEN; Código postal: 5652AH; Calle: Hurksestraat, Número: 43
  • Teléfono: 040-7983122
  • Correo electrónico: inforiecra.nl

Identificador de la vacante:WERKNL22549276.

Ver las 487 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.