Europeos.es : Inicio > Empleo en Noruega > Conductores de camiones pesados > Kierowca C+e W Transporcie Międzynarodowym

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym. Noruega

Empleos en Noruega de Conductores de camiones pesados

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Plant and machine operators and assemblers : Drivers and mobile plant operators : Heavy truck and bus drivers : Heavy truck and lorry drivers

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - kierowanie pojazdem powyżej 3,5 DMC

- zabezpieczanie przewożonych ładunków przy pomocy pasów mocujących i łańcuchów

- codzienna obsługa pojazdu

- dokonywanie odpraw celnych - we wskazanych urzędach, a także dokonywanie wpisów w karnetach TIR

- praca na terenie Polski, Unii Europejskiej i Norwegii

- możliwość czasowego zakwaterowania w pokoju kierowców z dostępem do kuchni i toalety (ze wszystkimi niezbędnymi sprzetami)Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- uprawnienia: prawo jazdy kat. CE - konieczne; przewóz rzeczy - konieczne- pozostałe: 3 lata doświadczenia (jazda w górach), kurs do przewozu rzeczy, badania psychotechniczne, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego, angielskiego lub norweskiego, dobry stan zdrowia, wymagana umiejętność zakładania łańcuchów śniegowych i znajomość podstaw mechaniki samochodowejSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: ---- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Noruega.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 7500 (PLN).

Empleador: JD TRANSPORT JAROSŁAW DYDAK.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 76 848 65 12

Identificador de la vacante:1364StPr/19/1921.

Ver las 1,174 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.