Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Conductores de automóviles, taxis y camionetas > Kierowca-sprzedawca (nr 6626)

kierowca-sprzedawca (nr 6626). Polonia

Oferta de trabajo en Polonia de Conductores de automóviles, taxis y camionetas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Kierowcy i operatorzy pojazdów : Kierowcy samochodów osobowych, dostawczych i motocykli : Kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - dowóz butli do klientów na wskazane adresy - załadunek i rozładunek samochodu - wydawanie dokumentów sprzedaży m-ce pracy Bydgoszcz i okoliceWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- uprawnienia: Prawo jazdy kat.

B - konieczne; do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR, RID, ADN, IATA DGR) - pożądane- pozostałe: komunikatywność, uprawnienia ADR, przewóz rzeczy, prawo jazdy kat.

C - mile widziane ale niekonieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz.

8.00-16.00: 603 308 528- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2800 (PLN).

Empleador: ZAKŁAD TECHNICZNY "PROPAN" ANDRZEJ DZWONNIK .

Instrucciones para solicitar:

tel.: 603 308 528

Identificador de la vacante:1445StPr/18/6626.

Ver las 636 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.