Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Operadores de autoelevadoras > Kierowca Operator Wózków Jezdniowych (widłowych)

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Demanda en Polonia de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Kierowcy i operatorzy pojazdów : Operatorzy pojazdów wolnobieżnych : Operatorzy urządzeń dźwigowych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zgodnie z wykonywanym zawodem. Przełądunek towarów klienta, praca z dokumentami. 1 umowa na czas próbny 3 miesiace.

Jako firma FM Polska Sp z o.o. otworzyliśmy magazyn przeładunkowy w miejscowości Psary ul. Akacjowa 11 - cała operacja dokonywana na magazynie odbywa się na poziomie 0 (podłodze) nie mamy regałów składowania towarów.

Pod tą samą lokalizacją funkcjonuje również platforma logistyczna firmy FM Polska  Sp z o.o. - jednostka ta jest zarządzana przez inną strukturę firmy.

Jako magazyn przeładunkowy przesyłamy ofertę pracy na stanowisko Operatora Wózka Widłowego (praca w systemie zmianowym, po 8 godzin od poniedziałku do piątku)

Do zadań na tym stanowisku należny:

- rozładunki/załadunki towaru klienta (operujemy pełną paletą i nie ingerujemy w jej zawartość, sprawdzamy czy towar nie jest uszkodzony).

- odstawianie palet w odpowiednie strefy na magazynie na poziomie 0 (podłoga)

- klasyfikacja pustych palet

- praca z dokumentami

Benefity dla stanowiska

- bezpłatna opieka medyczna Lux Med

- pakiet świadczeń socjalnych

- atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego na życieWymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- uprawnienia: uprawnienia kierowcy operatora wózka widłowego - pożądaneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 3300 mínimo y 4000 máximo (PLN).

Empleador: FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów.

Instrucciones para solicitar:

Emilia Nadulska-Kocęba, tel.: 516 010 312, email: fmlogistic.pl" rel="nofollow">azarembskafmlogistic.pl

Identificador de la vacante:1466StPr/19/0781.

Ver las 493 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.