Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales > Keskkonnaosakonna Juhataja

Keskkonnaosakonna juhataja. Estonia

Ofertas en Estonia de coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Bioteaduste tippspetsialistid › Keskkonnakaitse tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Keskkonnaosakonna juhataja korraldab keskkonnakaitsealast tegevust Saaremaa vallas.

Omalt poolt pakume: • täiendkoolitusi ja sisseelamist hõlbustavat mentorit;

• huvitavat ja vastutusrikast tööd;

• professionaalset ja toetavat meeskonda;

• 35 päeva põhipuhkust;

• 3 tervisepäeva aastas;

• spordi- ja prillikompensatsiooni.

Muud nõuded: Kandidaadilt eeldame:

• kõrgharidust;

• vähemalt 2-aastast juhtimiskogemust või vähemalt 3-aastast töökogemust ametiasutuse või ametikoha töövaldkonnas;

• väga head eesti keele oskust;

• dokumendihalduse põhitõdede tundmist;

• valdkonna seadustega kursis olemist;

• arvuti tundmist.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Saaremaa Vallavalitsus (http://www.saaremaavald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandidaatidel esitada järgmised dokumendid:
• CV ning digitaalselt allkirjastatud avaldus koos motivatsioonikirjaga;
• haridust tõendava dokumendi koopia;
• isikut tõendava dokumendi koopia;
• kandideerija poolt vajalikuks peetavad muud dokumendid.

Dokumendid palume esitada Saaremaa Vallavalitsusele hiljemalt 31. augustiks 2022 kas e-posti aadressile konkursssaaremaavald.ee (digiallkirjastatult) või postiaadressile Lossi 1, 93819 Kuressaare, märksõna „Keskkond“.

Täiendav info: abivallavanem Mikk Tuisk, tel 452 5073, mikk.tuisksaaremaavald.ee.
Ametijuhend on leitav https://www.saaremaavald.ee/toopakkumised

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri
  • haridust tõendava ja isikut tõendava dokumendi koopiad

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 452 5073
  • Correo electrónico: mikk.tuisksaaremaavald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:1512437.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales ofertadas.