Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Keretööde Spetsialist

Keretööde spetsialist. Estonia

Oferta de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

komposiitmaterjalidest kerede valmistamine

Tööülesanded: Peamiseks tööks on mehitamata lennuvahenditele komposiitmaterjalidest kerede valmistamine.

Vajame väikesele meeskonnale eestvedajat, kes hoiaks ennast kursis kaasaegse komposiittehnoloogiaga ning mõtleks välja ning õpetaks ka teistele kuidas toota kiiremini ja lihtsamalt, hoides samal ajal kvaliteeti kõrgel tasemel.

Pakume võimalust osaleda uute unikaalsete lennuvahendite väljatöötamises ning teha meiega koos Eesti ettevõtluse ajalugu.

Omalt poolt pakume: Põnevad tööülesanded, arenguvõimalus, toredad kolleegid ja head töötingimused.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Threod Systems OÜ (http://www.threod.com).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725121154
  • Correo electrónico: anneliis.soobathreod.com

Identificador de la vacante:1447949.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.