Ofertas de empleo de Representantes comerciales en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Kereskedelmi ügyintéző (kereskedelmi ügyintéző)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi értékesítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SEBO KFT Kereskedelmi ügyintéző munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: fényképes önéletrajz küldése seboallasReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre fizetési igény megjelölésével, e-mailben. Juttatások:versenyképes fizetés, fiatalos, stabil munkahely, családias légkör, folyamatos kihívások és fejlődési lehetőség, felelősségteljes, változatos feladatok, Speciális munkakörülmények:munkaidő: hétfőtől - péntekig 8.30-tól 17 óráig, szombaton 8-tól 12 óráig, Speciális követelmények:legalább középfokú végzettség,"B" kat. jogosítvány, felhasználói szintű számítógépes ismeret, nagyfokú precizitás, monotonitás tűrésmaximális vevőközpontúság, önálló, kezdeményező aktív munkavégzés, folyamatos hajlandóság új dolgok megtanulására

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1267 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SEBO KFT.

Dirección: 9700 Szombathely, Pálya út 10-16.

Contacto: .

Email: seboallasReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (.) ..

Ver las 1,888 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.