Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Trabajo en Lituania > Directores y gerentes > Kelių Statybos Darbų Vadovas

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Trabajos de Directores y gerentes en Lituania

Kelių Statybos Darbų Vadovas

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes.

Vadovai

Descripción de la oferta de trabajo:

Statybos procesų, susijusių su keliais, gatvėmis planavimas, koordinavimas, ir valdymas.

Bendravimas su užsakovais, tiekėjais, projektuotojais, statybos rangovais.

Vykdomų darbų paskirstymas ir kontrolė, tinkamo darbų vykdymo kontrolė.

Statybos darbų terminų ir kokybės užtikrinimas.

Vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei.

Saugaus darbo, gaisrinės saugos, aplinkos apsaugos ir kt. reikalavimų užtikrinimas.

Numatytų resursų kontrolė, medžiagų užsakymas.

Reikiamos dokumentacijos rengimas ir pateikimas.

País del trabajo: Lituania.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: UAB "Daugesta".

Instrucciones para solicitar:

Phone

Forma de contacto:

  • Teléfono: +370 62 176963
  • Correo electrónico: Daugestagmail.com

Identificador de la vacante:830D0B4D-73C5-464E-857F-8EE500C944E5.

Ver las 881 ofertas de trabajo de Directores y gerentes ofertadas.