Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Pakettiautonkuljettaja, 2 Paikkaa, The One Oy, Vantaa, Vantaa

Pakettiautonkuljettaja, 2 paikkaa, The One Oy, Vantaa, Vantaa

Oferta de empleo en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

The One Oy hakee asiakaspalveluhenkisiä pakettiautonkuljettajia.

Tarjoamme kuljetustehtäviä pääasiassa pääkaupunkiseudulla

-työajat pääsääntöisesti arkisin klo 05-22 välillä

-työtunteja noin 30-40 h /viikko

-AKT TES mukainen palkkaus

-osaavan tiimin tuen ja perehdytyksen tehtäviin

Hakijoilta odotamme

-B -ajokorttia

-hyvää suomen kielen taitoa

-asiakaspalveluosaamista ja -ymmärrystä

-kokemusta kuljettajan tehtävistä

-pääkaupunkiseudun tuntemusta

-luotettavaa ja turvallista ajotapaa ja toimintaa

Tehtäviin soveltuvan henkilön löytyessä on aloitus mahdollinen jo hakuaikana. Joten lähetä hakemuksesi ja osoita motivoinut asenteesi mahdollisimman pian.

Toimita hakemuksesi ja mahdolliset tiedustelut sähköpostiosoitteeseen rekrytointithe1.fi

60-80h / 2 vko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 969 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: The One Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:f4c19f28-5e44-4b39-89c6-b8abab3a95ff.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.