Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Kaubikujuht - Laadija

Kaubikujuht - laadija. Estonia

Empleo de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kaubikuga kauba laialivedu päevasel ajal Helsinkis ja pärast lõunat Tallinna tagasi (esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel töö graafikuga).

Tallinnas kaupade peale laadimine ja meie lattu toomine, kvaliteedi ja õigsuse kontrollimine, kaubiku ja laopinna puhtana hoidmine ja koristamine.

Kaupade komplekteerimine laos klientidele. Töö on füüsiliselt VÄGA RASKE kuna tuleb 30-40 kg kaste teisele korrusele käsitsi tassida.

Vastavalt vajadusele ka Eestis kaubavedude teostamine.

Töö algab ja lõppeb Tallinnas samal päeval.

Omalt poolt pakume: Meeldivat töökollektiivi, lõunasöök ettevõtte poolt, komandeeringu rahasid.

On võimalik teha proovipäev.

Muud nõuded: Peab olema täpne, stressi hästi taluv, aus, kohusetundlik, aktiivne, väga tähelepanelik, alkoholist mitte sõltuv inimene.

Töö on füüsiliselt väga raske, kuna tuleb palju kaubakäruga rasket kaupa laiali vedada.

Töö on graafikuga ja vajadusel tuleb tööle tulla ka graafiku väliselt

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Dream Food OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerijal on võimalus teha ka proovipäev.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5097820
  • Correo electrónico: infodreamfood.fi

Identificador de la vacante:1400043.

Ver las 219 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.