Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Operadores de instalaciones fijas y máquinas > Katelseadme Operaator

Katelseadme operaator. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de Operadores de instalaciones fijas y máquinas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Seadme- ja masinaoperaatorid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: - Katelseadmete juhtimine, reguleerimine ja hooldamine;

- Hoone tehnosüsteemide jälgimine hooneautomaatika kaudu ja nende hooldamine;

- ATS-i jälgimine ja häire korral ohule reageerimine.

Omalt poolt pakume: - Erialast väljaõpet;

- Sisseelamisprogrammi määratud juhendaja käe all;

- Moodsat töökeskkonda;

- Mitmekülgset tööd tänapäevaste seadmete käitamisel ja hooldamisel;

- Võimalust areneda ja ennast teostada;

- Väärikat palka.

Muud nõuded: Soojustehnika haridus. Valmisolek õppida ja areneda. Kasuks tuleb termaalõli soojusülekande süsteemide kogemus; tuletööde luba ja tuleohu korral käitumise protseduuride kogemus; surveseadmete käitaja tunnistus ja hoonete tehnosüsteemide tundmine

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: OÜ Kohila Vineer.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56888517
  • Correo electrónico: personalkohilavineer.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1455484.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas ofertadas.