Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Kategooriajuhi Assistent

Oferta en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Kategooriajuhi Assistent

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: · kategooriajuhi assisteerimine ja kategooria andmete tehniline haldamine;

· suhtlemine tarnijate ja ettevõtte teiste osakondadega;

· dokumentide ja info ettevalmistamine ja korrekstsuse tagamine;

· osalemine müügiarendamistegevuste planeerimisel.

Omalt poolt pakume: Kindlat ja stabiilset tööd suures rahvusvahelises ettevõttes, toredat meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda, võimalust töötada unikaalsete programmidega, teha karjääri enda osakonnas ja läbi ettevõtte.

Muud nõuded: Ootused Sulle:

· kõrg- või rakenduslik eriharidus soovitavalt majandusvaldkonnas;

· MS Office kontoritarkvara kasutamise oskus;

· hea suhtlemisoskus;

· iseseisvus ülesannete lahendamisel;

· korrektsus, täpsus ja vastutustundlikkus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MAXIMA Eesti OÜ (http://www.maxima.ee).

Idiomas: ruso (Intermedio alto); inglés (Intermedio); estonio (Avanzado).

Instrucciones para solicitar:

Palun saada oma CV e-posti aadressile cvmaxima.ee märksõnaga " kategooriajuhi assistent".

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 555 66 287
  • Correo electrónico: cvmaxima.ee

Identificador de la vacante:1386474.

Ver las 205 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.