Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Trabajadores y asistentes sociales > Kasvataja

Kasvataja. EESTI. Estonia

Trabajo en Estonia (EESTI) de Trabajadores y asistentes sociales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad : Õigus-, sotsiaal- ja religiooni valdkonna spetsialistid : Sotsiaaltöötajad

Descripción de la oferta de trabajo:

Edukas kandidaat vastab järgmistele nõuetele: - tema hooldusõigust lapse suhtes ei ole piiratud või täielikult ära võetud; - teda ei ole kõrvaldatud eestkostja, hooldaja või hoolduspere vanema kohustuste täitmisest; - tal ei ole sõltuvust alkoholist, narkootilistest või psühhotroopsetest ainetest.

Nõuded haridusele: 1) vähemalt keskharidus ning pedagoogiline, psühholoogia- või sotsiaaltööalane riiklikult tunnustatud kutse- või kõrgharidus; 2) vähemalt keskharidus ning läbitud sotsiaaltöö ja pedagoogika täienduskoolitused.

Lisaks on vajalik väga hea pingetaluvus, meeskonnatööoskus, hea suhtlemisoskus, organiseerimisoskus, teadmised sõltuvusainete toimest käitumisele ja organismile; eesti ja vene keele oskus kesktasemel.

Kasuks tuleb esmaabi andmise oskus, aja planeerimise/kasutamise oskus. , Töö käitumishäirete ja sõltuvusaineid tarvitavate alaealistega (vanuses 13-17).

Peamisteks tööülesanneteks on kasvatustöö läbiviimine, noorukite juhendamine, sotsiaalsete oskuste õpetamine. , Hulgaliselt enesetäiendamise võimalusi, huvitavat tööd, professionaalset ning nooruslikku kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 702 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 01/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Salario: mínimo 800.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Osaühing Corrigo, Jaama tn, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond

Empresa: Osaühing Corrigo.

Dirección: Jaama tn, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond.

Ver las 397 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.