Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Herramentistas > Karoserist - M/ž

KAROSERIST - M/Ž. Eslovenia

Oferta de empleo de Herramentistas en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kovači/kovačice, orodjarji/orodjarke ipd : Orodjarji/orodjarke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

KLJUČAVNIČAR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, Priprava materiala in priprava orodij, razrez in upogib materialov, samostojnost pri nadgradnji vozil(razrez, varjenje nadgradenj, lepljenje streh z lepili, priprava elementov za pritrjevanje in njihova namestitev), izvajanje vmesne kontrole mer po risbi., Pričakujemo izkušnje na področju obdelave kovin(varjenje, upogibanje, rezanje in vrtanje), dobra tehnična pismenost in branje delavniških risb, dobro poznavanje merilnih orodij, samostojnost, natančnost in zanesljivost pri delu., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MEDICOP - specialna oprema d.o.o., OBRTNA ULICA 43 , 9000 MURSKA SOBOTA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠÖMEN BOJAN
Contact Email: infomedicop.eu

Identificador de la vacante:HN66693 .

Ver las 387 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.