Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales científicos e intelectuales > Karjäärinõustaja

Karjäärinõustaja. EESTI. Estonia

Vacante de Profesionales científicos e intelectuales en EESTI (Estonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales.

Tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on: head teadmised töömaailmaga seonduvast: tööturu arengud, kutsed ja ametid, haridus- ja koolitusvaldkond; väga hea suuline ja kirjalik eneseväljenduse oskus; leidlikkus võimaluste nägemisel ja koostööoskus; empaatiavõime, hea pingetaluvus, iseseisvus ja eneseorganiseerimise oskus.

Eriti rõõmustame, kui lisaks eelnevale on Sul karjäärinõustaja kutsetunnistus, tunned piirkondlikke tööandjaid ja tööturu olukorda ning omad avaliku esinemise kogemust.

Kasuks tuleb ka juhilubade olemasolu, Karjäärinõustaja tööülesanneteks on nõustada tööotsijaid karjääri planeerimisel ja töökoha valikul nii individuaalselt kui grupis, sh selgitada välja ja hinnata inimeste oskusi, võimeid ning isikuomadusi.

Toetada kliente tööturul osalemiseks iseseisvate ja teadlike töö-, kutse või haridustee valikute tegemisel., Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas.

Meie tegevustel on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid.

Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest.

Pakume erialaseid koolitusi ning Sind abistavad innovaatilised IT lahendused.

Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 1204 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 01/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Salario: mínimo 1010.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Eesti Töötukassa, Tartu linn, Tartu maakond

Empresa: Eesti Töötukassa.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Ver las 86 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales ofertadas.