Demanda en Estonia (Kirde-Eesti) de Profesionales científicos e intelectuales

Karjääriinfo Spetsialist

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales.
Tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Ootame Sind kandideerima, kui: • Sul on kõrgharidus, soovitavalt sotsiaalteadustes ning kaheaastane noortega töötamise kogemus • valdad suurepäraselt eesti ning vene keelt • oled väga hea suhtlemis- ja esinemisoskusega ning omad kogemusi ettekannete koostamisel, grupitööde (sh töötubade) läbiviimisel ning infootsingu ja karjääriinfo allikate kasutamise juhendamisel • oled empaatiavõimega, hea pingetaluvusega ning tugev meeskonnatöös • oled vilunud arvutikasutaja • Sa oled leidlik võimaluste nägemisel, lojaalne, aus ja kohusetundlik • Sul on B-kategooria juhiload (kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus) Eriti rõõmustame, kui lisaks eelnevale on Sul karjääriinfo spetsialisti kutsetunnistus, omad nõustamispsühholoogia alaseid baasteadmisi ning tunned hästi tööturu olukorda ning arenguid. Karjääriinfo spetsialist (ESF) tutvustab noortele kaasahaaravalt tööturu võimalusi ning vahendab noortele karjääriinfot ja tööturu- ja tööotsingualast teavet, et tõsta noorte tööalast teadlikkust. Sooviga ennetada noorte töötust, korraldame alates 2015. aastast üldhariduskoolides 8.-12. klasside õpilastele tööalase teadlikkuse suurendamiseks töötube.Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid. Me tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Pakume erialaseid koolitusi ning Sind abistavad innovaatilised IT-lahendused. Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.Palun saada koos CV-ga ka motivatsioonikiri koos palgaootusega.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Kirde-Eesti.

Ver 259 ofertas de trabajo en "Kirde-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 02/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) ,ruso: (notable) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kerstin Piik, Kerstin.PiikReemplazar por una arrobatootukassa.ee, 614 7489

Empresa: Eesti Töötukassa.

Dirección: Rakvere tn 8, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond.

Contacto: Kerstin Piik

Email: Kerstin.PiikReemplazar por una arrobatootukassa.ee

Teléfono: 614 7489.

Ver las 120 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales ofertadas.