Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Kalkulant/-ka, Pracovníci Kalkulací, Cen A Nákladů

KALKULANT/-KA, Pracovníci kalkulací, cen a nákladů

Contratación de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

KALKULANT/-KA

NÁPLŇ PRÁCE:

- zpracování kalkulací pro obchodní jednání

- v případě potřeby jednání se zákazníky

- vedení příslušné dokumentace (kalkulace, poptávky, nabídky)

- komunikace s ostatními odděleními

PRACOVNÍ POŽADAVKY

- časová flexibilita

- vyšší odborné či středoškolské vzdělání s maturitou

- NJ nebo AJ slovem i písmem výhodou

- základní orientace ve výkresech, prostrová představivost, znalost základních matematických výpočtů

- logické myšlení

- znalost SAP výhodou

- využívání výpočetní techniky pro běžné kancelářské práce, znalost excelu

- samostatnost, rozhodnost, pohotovost a jistota vystupování, schopnost přijmout odpovědnost

- odolnost vůči stresu

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: michaela.bartakovasapril.cz

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie

HLÁSIT SE: Bartáková Michaela, e-mail: michaela.bartakovasapril.cz - v případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na sapril.cz" rel="nofollow">hana.rysovasapril.cz,  osobně pouze na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod (v jiný termín nebude uchazeč přijat) - S SEBOU ROUŠKU (bez roušky nebudete puštěni do areálu!!!

Región: Ústecký kraj.

Ver 182 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: SAPRIL GROUP s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michaela Bartáková. E-mail: sapril.cz" rel="nofollow">michaela.bartakovasapril.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: michaela.bartakovasapril.cz

Identificador de la vacante:19248960719.

Ver las 376 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.