Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Kalkulant, Pracovníci Kalkulací, Cen A Nákladů

Kalkulant, Pracovníci kalkulací, cen a nákladů

Contratación en República Checa (Olomoucký kraj) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Pro výkon této pozice Vás zaškolíme profesionálním týmem (délka školení 3 až 6 měsíců). Cílem tohoto školení je dostatečné pochopení elektro (automotive) oblasti, kdy získané znalosti budete dále uplatňovat při tvorbě cenových nabídek. Práce na kalkulaci projektů s důrazem na elektro oblast umožňuje kariérní posun napříč celou naší společností, např. elektro koordinátor, elektro projektant, projektový manažer aj.

Co u nás budete dělat?

- připravovat cenové nabídky a kalkulovat ceny v projektech

- připravovat projektové změnové řízení

- koordinovat projektový tým a zákazníka

Co od Vás požadujeme?

- vzdělání technického či ekonomického směru

- znalost německého jazyka podmínkou (komunikace a spolupráce se zahraničními partnery)

- znalost dalšího světového jazyka výhodou

- velmi dobrou znalost MS Excel či alespoň zálibu práce s tímto tabulkovým programem

- řidičské oprávnění skupiny B

- analytické myšlení, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů

Práce vhodná i pro absolventy.

Dle potřeby zaškolíme.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 38000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Chropyňská strojírna, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Jana Andrejčuková. E-mail: teamio.eu" rel="nofollow">chropynskateamio.eu.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: chropynskateamio.eu

Identificador de la vacante:14857750737.

Ver las 536 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.