Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves > Kiinteistöhuollon Konetyöntekijä, Staffmill Oy, Lappeenranta

Kiinteistöhuollon konetyöntekijä, StaffMill Oy, Lappeenranta

Trabajos en Etelä-Karjala (Finlandia) de operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (https://www.staffmill.fi/) etsii kiinteistöhuollon konetyöntekijää asiakasyrityksen palvelukseen Lappeenrantaan. Työ on luonteeltaan osa-aikaista ja hälytysluonteista, joten olethan valmis työskentelemään silloin, kun lumitilanne niin vaatii - reippaalle kuskille tunteja kuitenkin tarjolla hyvin! Työtehtävät koostuvat Willen, Kramerin tai pyöräkuormaajan kanssa työskentelystä kiinteistökohteesta riippuen. Toivomme sinulta jo hieman aiempaa alan kokemusta sekä mielellään Lappeenrannan kaupungin aluetuntemusta. Työssä vaaditaan itsenäistä otetta työskentelyyn sekä työturvallisuuskortti, jonka päivittämisessä voimme tarvittaessa olla avuksi.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille pian! Lisätietoja tehtävästä saat Stäffärin toimistosta numerosta 040 2157 061.

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan  helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi ja hoitaa mm. työturvallisuuteen liittyvät kysymykset puolestasi asiakasyrityksen kanssa

- yhteydenpidon työntekijään huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation terveystapauksissa ja työongelmissa

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Karjala.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Etelä-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b, c1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:fb23b8d8-d83f-43a1-ac4f-432d58a37b47.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves ofertadas.