Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Kaivinkoneenkuljettaja, Jwd Palvelut Oy, Jyväskylä

Vacantes de operador de excavadora/operadora de excavadora en Keski-Suomi (Finlandia)

Kaivinkoneenkuljettaja, Jwd Palvelut Oy, Jyväskylä

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme osaavaa ja tarkkaa kaivinkoneenkuljettajaa tela-alustaisella koneella tehtävään työhön Keski-Suomeen. Työt alkavat huhtikuun 2024 aikana ja kestävät 6 kuukautta, jatko on myös mahdollinen. Jos pystyt aloittamaan työt nopealla aikataululla, soita Tiialle numeroon 050 554 0244 ja jutellaan lisää!

Työkohteet ovat uudiskohteiden pohjien tekoa, esim. päiväkodit ja kerrostalot. Etsimällämme henkilöllä on laaja ymmärrys maanrakentamisesta ja hänen työtehtäviinsä kuuluu myös perämiesten ohjeistaminen.

3D-osaaminen katsotaan eduksi.

Hakijalta toivomme:

      aikaisempaa kokemusta ko. tehtävästä

      voimassa olevaa työturvallisuuskorttia ja B-ajokorttia

      aitoa halua tehdä töitä ja kehittää itseään

      rehtiä ja reipasta asennetta

Tarjoamme hakijalle:

      mahdollisuuden näyttää osaamisensa ja sitä kautta lunastaa paikkansa asiakasyrityksemme vakikokoonpanossa

      ammattitaitoon suhteutetun palkkauksen

      asianmukaiset työvarusteet

      ihmisläheisen työnantajakokemuksen

Mikäli kiinnostuksesi heräsi, laita viipymättä hakemus meidän suuntaan nettisivujemme kautta tai soita Tiialle 050 554 0244, niin jutellaan asiasta tarkemmin! Voit myös laittaa hakemuksesi ja CV:si suoraan sähköpostilla osoitteeseen tiia.bundgensjwdpalvelut.fi

Olemme yhteydessä haastatteluun kutsuttaviin henkilöihin.

Jos tämä paikka ei miellyttänyt, laita avoin hakemus ja kerro millaista työtä haluat. Teemme parhaamme, että löydetään sulle just sun näkönen duuni!

JWD Palvelut - Me välitämme!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 110 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: JWD Palvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:8d9c47a1-9b9d-40b1-8bba-abc1781c0938.

Ver las 79 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.