Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Peluqueros > Kadeřník/kadeřnice, Kadeřníci

Kadeřník/kadeřnice, Kadeřníci. Olomoucký kraj

Trabajos de Peluqueros en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines : Peluqueros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech : Kadeřníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.

První kontakt je možný POUZE mailem.

Požadujeme vzdělání v oboru, min. 2 roky praxe, bez praxe pouze velmi šikovné a talentované osoby, příjemné vystupování, prozákaznický přístup, smysl pro kreativitu a estetické cítění, ochotu učit se nové věci, pracovitost, samostatnost, pečlivost, loajalitu, flexibilitu, dochvilnost, spolehlivost, pozitivní přistup, komunikativnost, ochotu podílet se na prestiži pracoviště. Vítáme znalost značek L'Oréal Professionnel Paris, Kérastase Paris a Oway. Výhodou je aktivní znalost alespoň jednoho cizího jazyka, ale není podmínkou. Vhodné i pro OZZ, absolventy.

Nabízíme práci v příjemném prostředí moderního salonu, zaučení, další vzdělávání formou školení, motivační finanční ohodnocení, benefity pro zaměstnance v podobě využívání služeb centra a další.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 170 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 17800 (CZK mensual).

Empleador: ART HAIR DESIGN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Miroslav Derco. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">mdercoseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: mdercoseznam.cz

Identificador de la vacante:17778600769.

Ver las 349 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines : Peluqueros ofertadas.