Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Peluqueros > Kadeřník Dámský A Pánský, Kadeřníci

Kadeřník dámský a pánský, Kadeřníci. Hlavní město Praha

Oferta en Hlavní město Praha (República Checa) de Peluqueros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines : Peluqueros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech : Kadeřníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Kadeřnice/ník či vlásenkář na přípravu vlasových pramenů a výkupy vlasů V případě zájmu pošlete životopis emailem, nikov osobně.

Salon na prodlužování vlasů nabízí volné místo na přípravu pramenů na prodlužování vlasů a barvení.

Jedná se o jemnou manuální práci se smyslem pro detail.

Požadujeme pečlivost, čistotu, schopnost učit se novým věcem, výborně s týmem komunikovat.

Jsme skvělý kolektiv, děláme zajímavou práci, možnost výdělku dle odvedené práce a stálý pracovní poměr se zaručenou výplatou.

Občasné přesčasy se mohou vyskytnout.

V případě zájmu napište krátký motivační text, čím Vás pozice zaujala a pošlete životopis na afroditi.praceseznam.cz.

Těšíme se!

Región: Hlavní město Praha.

Ver 455 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 17000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: AFRODITI s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Ivana Hanyšová. Tel.: +420 739 643 529. E-mail: afroditi.praceseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 643 529
  • Correo electrónico: afroditi.praceseznam.cz

Identificador de la vacante:15129130741.

Ver las 301 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines : Peluqueros ofertadas.