Kőműves. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Búsqueda en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Albañiles

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Falazókőművesek és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Bauiso-Technik Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság Kőműves munkatársat keres ceglédi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefon: 06 20/268-8510, vagy e-mail: titkarsagReemplazar por una arrobabauiso.hu, Telefon: 06 20/268-8510, vagy e-mail: titkarsagReemplazar por una arrobabauiso.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Kőműves, ;Juttatások:cafetéria, Speciális munkakörülmények:18-25 év közötti munkavállalok jelentkezését várjuk. Gyakornoki program keretén belül foglalkoztatás., Speciális követelmények:Szakirányú végzettség(szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ-s bizonyítvány, További információ:18-25 év közötti munkavállalok jelentkezését várjuk.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 180000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Bauiso-Technik Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6000 Kecskemét, Halasi út 25-27.

Contacto: Mácsai Gábor

Teléfono: (20) 268-8510.

Ver las 437 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles ofertadas.