Oferta de empleo en Hungría (Kozep-Dunantul) de Albañiles

Kőműves

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Falazókőművesek és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt Kőműves munkatársat keres veszprémi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8200 Veszprém, Házgyári út 1, megadott e-mailre önéletrajz beadással. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Kőműves,

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 598 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.

Dirección: 8200 Veszprém, Házgyári út 1.

Contacto: Gombor Mária

Email: gombormReemplazar por una arrobavkszrt.hu

Teléfono: (0) 0.

Ver las 436 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles ofertadas.