Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Albañiles > Kőműves (a Burkoló Tapasztalat Előnyt Jelent)

Kőműves (a burkoló tapasztalat előnyt jelent). Hungría

Oferta de trabajo en Hungría de Albañiles

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles.

Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Falazókőművesek és hasonló foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) INGATLAN UNIVERSUM Korlátolt Felelősségű Társaság Kőműves munkatársat keres budapest 09. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2019.05.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Csoportos tájékoztató: 1089 Bp, Kisfaludy u.

11. alagsori tárgyaló, 2019.04.25. 09:00, A munkáltató az önéletrajzokat az infoingatlanuniversum.hu e-mail címre várja illetve időpont egyeztetése a 06 30/284-7017 telefonszámon..

País del trabajo: Hungría.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Empleador: INGATLAN UNIVERSUM Korlátolt Felelősségű Társaság.

Instrucciones para solicitar:

Határozatlan, 8 órás teljes

Identificador de la vacante:4334523.

Ver las 509 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles ofertadas.