Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Profesores de enseñanza secundaria > Középiskolai Tanár (magyar -bármely Szakos Tanár)

Oferta de trabajo de Profesores de enseñanza secundaria en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Középiskolai Tanár (magyar -bármely Szakos Tanár)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.

Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Oktatási foglalkozások : Középiskolai tanárok : Középiskolai tanárok

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Wesselényi Utcai Családi Napközi, Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakiskola Középiskolai tanár munkatársat keres budapest 07. ker.i munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozott időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.09.01 - 2019.06.30, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: infowesselényiiskola.hu, Foglalkoztatónál fényképes önéletrajzzal és a bizonyítványok másolatával a megadott e-mail címen. .

Speciális munkakörülmények:Hétfőtől péntekig órarendnek megfelelően, pénteken max 13:10-ig, Speciális követelmények:Egyetemi végzettség, word és excel használat, További információ:Nyudíjas kollégák jelentkezését is várják.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 268 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 30.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Wesselényi Utcai Családi Napközi, Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakiskola.

Dirección: 1077 Budapest 07. ker., Wesselényi utca 44.

Contacto: Rosenbergné Gonda Ágnes

Teléfono: (1) 413-0136.

Ver las 277 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.