Középiskolai fizikatanár (fizika-matematika vagy fizika-bármely szakos középiskolai tanár)

Trabajo en Hungría (Eszak-Alfold) de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Oktatási foglalkozások : Középiskolai tanárok : Középiskolai tanárok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magiszter Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola Középiskolai fizikatanár munkatársat keres szolnoki munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - 2018.06.30, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 5000 Szolnok, Mátyás király út 20., telefonos egyeztetést /70/322-3525/ Csiderné László Csilla igazgatóhelyettes/ követően személyesen. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Francia nyelvtanár,

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 549 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Magiszter Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola.

Dirección: 5000 Szolnok, Mátyás király út 20..

Contacto: Csiderné László Csilla

Teléfono: (70) 332-3525.

Ver las 413 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.