Könyvelő (analitikus). Del-Alfold. Hungría

Empleos en Del-Alfold (Hungría) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.
Irodai foglalkozások : Számviteli és anyagnyilvántartók : Számviteli nyilvántartók : Számviteli és könyvelési nyilvántartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Vacsi Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Könyvelő (analitikus) munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.08 - , állásegyeztetés helye és módja: E-mailben: onelatrajzReemplazar por una arrobavacsikft.hu címre várják az önéletrajzokat.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Számviteli ügyintéző (a szak megjelölésével);Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével);Mérlegképes könyvelő (a szak megjelölésével),

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1203 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Vacsi Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6000 Kecskemét, Szolnoki út 3..

Contacto: Mag-Adamik Margit

Email: oneletrajzReemplazar por una arrobavacsikft.hu

Teléfono: ().

Ver las 392 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.