Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Könyvelő (analitikus) (adatrögzítő, Könyvelő )

Könyvelő (analitikus) (Adatrögzítő, könyvelő )

Oferta en Hungría (Del-Alfold) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Irodai foglalkozások : Számviteli és anyagnyilvántartók : Számviteli nyilvántartók : Számviteli és könyvelési nyilvántartók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) ADÓKONZULENS SERVICE Korlátolt Felelősségű Társaság Könyvelő (analitikus) munkatársat keres keceli munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.03.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezés önéletrajzzal konyvelobarabasReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Mérlegképes könyvelő (a szak megjelölésével), ;Speciális követelmények:Érettségi, közgazdasági szakközéppsikola vagy technikum.

Mérlegképes könyvelő 2 év elvárt tapasztalattal

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1282 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ADÓKONZULENS SERVICE Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6237 Kecel, Soltvadkerti utca 33/1.

Contacto: Tusoriné Barabás Ágnes

Email: konyvelobarabasReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 477 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.