Kézi csomagoló. Del-Dunantul. Hungría

Oferta de empleo en Hungría (Del-Dunantul) de Empacadores manuales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Kézi csomagolók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) FAVORIT LUBRICANTS Korlátolt Felelősségű Társaság Kézi csomagoló munkatársat keres pálfai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7042 Pálfa, Alkotmány utca 517. hrsz., személyesen a foglalkoztatónál: 7042 Pálfa, Alkotmány utca 517. hrsz.. Juttatások:cafeteria 16000Ft/hó, utazási hozzájárulás( tömegközlekedés vagy saját gépjármű), Speciális követelmények:kitünő koncentrációs képesség, probléma felismerése és annak orvoslása, műszaki beálítottság, További információ:Pálfa vagy Pálfa 15km-s körzetéből keresnek FÉRFI jelentkezőket!

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 305 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 140000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: FAVORIT LUBRICANTS Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7042 Pálfa, Alkotmány utca 517. hrsz..

Contacto: Tóth Gábor

Email: infoReemplazar por una arrobafavorit.hu

Teléfono: (75) 539-022.

Ver las 240 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales ofertadas.