Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos > Kärdla Noortekeskuse Juhataja

Kärdla Noortekeskuse juhataja. Estonia

Trabajo en Estonia de Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos.

Juhid : Tippjuhid, kõrgemad ametnikud ja seadusandjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Noortekeskuse tegevuse eesmärk on läbi koostöövõrgustiku toetada laste ja noorte mitmekülgset arengut, toimetulekut, ennetada riskikäitumist ning luua koos noortega võimalusi noortele vaba tahte alusel tegutsemiseks ning vaba aja sisustamiseks.

Sinu põhilisteks ülesanneteks on:

- läbi avatud noorsootöömeetodite erinevate huvidega noorte ühistegevuste ja omaalgatuste toetamine, vaba aja sisustamine ning noores vastutuse ja õigete väärtushinnangute kasvamine,

- noorte koolitamine, nõustamine ja teavitamine noorsootöö küsimustes,

- koostöö teiste organisatsioonidega Hiiumaa vallas, Eestis ja ka välismaal,

- koostöös Hiiumaa noortekeskustega noorte töö-, puhke- ning projektlaagrite korraldamine,

- noortekeskuse majandustegevuse juhtimine, noortekeskuse üldseisundi ja arengu eest vastutamine.

Omalt poolt pakume: põnevat ja vaheldusrikast tööd,

enesetäiendamise - ja arendamise võimalusi,

35 kalendripäeva puhkust.

Muud nõuded:

Kasuks tuleb:

noorsootöötaja kutse omamine

isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

projekti kirjutamise ja -juhtimise kogemus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Hiiumaa Vallavalitsus (http://www.vald.hiiumaa.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks saada oma CV, koos motivatsioonikirja ja palgasooviga valitsushiiumaa.ee hiljemalt 29. juuniks, tööle asumine hiljemalt 24.augustil.

Lisainfo Lauri Preimann telefonil 510 4293 lauri.preimannhiiumaa.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 4636084
  • Correo electrónico: riina.lilleoishiiumaa.ee

Identificador de la vacante:1416634.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos ofertadas.