Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Jäteautonkuljettaja Saloon, Lassila & Tikanoja Oyj, Raasepori

Jäteautonkuljettaja Saloon, Lassila & Tikanoja Oyj, Raasepori

Oferta de empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Yrityksen kuvaus:

Lassila & Tikanoja Oyj

Työn kuvaus:

On iso ero teetkö töitä roskakuskina vai L&T:n raaka-aineenkerääjänä; väkivahvan ja nykyaikaisen kaluston lisäksi tarjoamme hyvän liksan ja säännölliset työajat. Että vaikka ratin takana viihtyykin, niin onhan se mukava tietää milloin on kotona. Haemme nyt

JÄTEAUTONKULJETTAJAA

kokoaikaiseen työsuhteeseen Raaseporin yksikön toiminta-alueelle, Saloon. Asemapaikka Salossa tai Tammisaaressa. Tehtävässä vastaat itsenäisesti oman reittisi jätehuollosta. Työtä tehdään 2-vuorotyönä aamulla ja illalla. Arkipyhäviikoilla töitä tehdään myös viikonloppuisin.

Valittavalta kuljettajalta tulee löytyä vähintään C-ajokortti ja voimassa oleva kuljettajan ammattipätevyys. E-kortin, Digipiirturi-, tieturva- ja työturvakortit laskemme eduksesi. Arvostamme aikaisempaa ajokokemusta sekä alan koulutusta. Työ on fyysisesti vaativaa, ja siksi odotamme sinulta hyvää yleiskuntoa. Lisäksi arvostamme kuljettajissamme asiakasystävällisyyttä, IT-taitoja sekä turvallisuusnäkökulmasta rauhallista työskentelytyyliä. Tehtävään valitulle tehdään työhöntulotarkastus ja huumausainetastaus koeajan puitteissa.

Tarjoamme sinulle itsenäisen ja merkityksellisen työn osana hyvää työporukkaa! Hakuaika päättyy 24.05.2024, mutta käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana ja täytämme paikat heti sopivan henkilön löydyttyä. Täällä voit tutustua tarkemmin kuljettajan työhön L&T:llä: lt.fi/kuljettajaksi

Lisätietoja tehtävästä saat puhelimitse: Rekrytoiva esihenkiläö Esa Koivumäki 050 302 8011 arkisin klo 12.30-13.00

Avainsanat: kuljettaja, jäteauto, Salo, Inkoo, Tammisaari, Salo, Lohja, kokoaikainen

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1030 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Lassila & Tikanoja Oyj.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:37077ea5-31e6-4643-a5eb-f07066fbec3b.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.