Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Juuksur

Juuksur. Estonia

Contratación en Estonia de Trabajadores de los servicios personales

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Rocca Al Mare keskuses asuv juuksurisalong ootab oma meeskonda JUUKSURIT, kelle tööülesanneteks on

* juuksuriteenuse pakkumine kliendile

* kliendi vajaduste välja selgitamine ja vajadustest lähtuvate teenuste pakkumine

* toodete alane nõustamine

* uue teenuse aja soovitamine kliendile

Omalt poolt pakume: hulgaliselt teenindus-, toote- ja lõikuskoolitusi;

firmasisest karjäärivõimalust, konkurentsivõimalist töötasu

Muud nõuded: Kui Sinu jaoks on oluline:

* hooliv suhtumine klientidesse ja nende tegelike soovide välja selgitamine,

* ületada kliendi ootused oma professionaalse teenindusega,

siis oled Sa sobiv kandidaat

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Tiempo parcial, Flexible.

Empleador: Rocca Salong OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: roccasalonggmail.com

Identificador de la vacante:1422031.

Ver las 309 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.