Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones > Junior It Technik, Mechanici A Opraváři Informačních A Komunikačních Technologií

Oferta de empleo en Jihomoravský kraj (República Checa) de Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones

Junior It Technik, Mechanici A Opraváři Informačních A Komunikačních Technologií

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Mechanici a opraváři elektronických přístrojů a komunikačních technologií : Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme IT specialistu do našeho IT Helpdesk týmu:

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)

- praxe min. 2 roky v oblasti IT

- znalost anglického jazyka na úrovni min. B1 – středně pokročilý

- znalost uživatelského HW (PC a jeho komponenty, periferie..)

- znalost OS Windows, znalost MS Office

- znalost Active Directory výhodou

- základní znalosti sítí (pojmy, konfigurace, zapojení…)

- preciznost, systematický a analytický přístup, schopnost dotahovat do konce

- proaktivní řešení problémů a chuť učit se nové věci, samostatnost, spolupráce

- dobré komunikační schopnosti

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy

- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností

- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity

- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu

- 5 týdnů dovolené

- firemní stravování

- firemní školku pro Vaše děti

- firemní ubytování

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 201 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Fosfa a.s..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. Hubáčková.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:16736160781.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.