Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Secretarios administrativos y especializados > Junior Projektový Manažer - Právě Po škole?, Odborní Administrativní Pracovníci A Asistenti

Junior projektový manažer - právě po škole?, Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Contrato en Olomoucký kraj (República Checa) de Secretarios administrativos y especializados

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Descripción de la oferta de trabajo:

Jsme rodinná, stabilní, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost. • Končíš školu a chceš dostat příležitost ukázat, co v tobě je? • Zajímá tě oblast výroby, obchodu, kvality nebo administrativy? Nastup k nám na jednu z vypsaných pozic jako junior nebo projdi trainee programem! PRÁVĚ HLEDÁME TYTO POZICE: PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO VÝROBU PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO OBCHOD A VÝROBU TECHNIK 3D MĚŘENÍ JAKÝ BUDE VÝSLEDEK TVÉ PRÁCE? • PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO VÝROBU – efektivně zorganizovaná výroba • PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO OBCHOD A VÝROBU – zisk odpovídající obchodní kalkulaci • TECHNIK 3D MĚŘENÍ – správně změřené výrobky a protokoly 3D měření Výsledkem práce nás všech je spokojený zákazník, který dostal své výrobky včas a v řádné kvalitě.

CO BUDEŠ PRO SVOU PRÁCI POTŘEBOVAT? • elán do věcí rychle proniknout • komunikativní až velmi dobrá znalost AJ • velmi dobrá znalost MS office • technické vzdělání CO TI MŮŽEME ZA TVÉ VÝSLEDKY NABÍDNOUT? • příležitost naučit se od píky práci, která tě zajímá • profesní růst – bude záležet jen na tobě, na jaké pozici a jakém postu se zastavíš, jestli to bude referent, projektový manažer, nebo vyrosteš do TOP managementu • finanční hodnocení dle dosažených výsledků a podporu ze strany vedoucího Kontakt: CV e-mailem

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 372 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 21000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Mgr. Hana Dragounová, kontakt

Empresa: ZLKL, s. r. o..

Dirección: Palackého 797/28, 789 83 Loštice.

Contacto: Mgr. Hana Dragounová, kontakt

Email: karierazlkl.cz

Ver las 34 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados ofertadas.