Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones > Junior Programátor Sps (m/ž), Technici Provozu Informačních A Komunikačních Technologií

Contrato de Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones en República Checa (Středočeský kraj)

Junior Programátor Sps (m/ž), Technici Provozu Informačních A Komunikačních Technologií

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

Pod Borkem č.p. 309

Čejetičky

293 01  Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: benthor-automation.com" target="_blank" rel="nofollow">infobenthor-automation.com

Náplň práce:

- programování SW pro PLC SIMATIC S7

- tvorba vizualizace

- uvádění automatizačních a výrobních zařízení do provozu - zkoušky zařízení, doprovod výroby do předání stroje zákazníkovi, příprava dokumentace

- komunikace s ostatními členy týmu

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika)

- znalost programování

- znalost programování PLC výhodou

- alespoň základní znalost NJ nebo AJ

- flexibilita, ochota cestovat

- schopnost pracovat v týmu

- spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup k práci

- ŘP skupiny B

- vhodné i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání v perspektivním oboru

- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

- práci na zajímavých projektech

- 5 týdnů dovolené

- finanční bonus při splnění cílů

- benefitový program Benefit+

- příspěvek na penzijní připojištění

Región: Středočeský kraj.

Ver 314 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: BenThor automation s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Eva Semiánová, DiS.. Tel.: +420 326 211 161. E-mail: benthor-automation.com" target="_blank" rel="nofollow">infobenthor-automation.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 326 211 161
  • Correo electrónico: infobenthor-automation.com

Identificador de la vacante:18735520707.

Ver las 159 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.