Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Analistas de sistemas > Junior Analitičar/upravljanje Informacijskim Sistemom U Logistici - Junior Analyst/logistics Management Information Systems (lmis)

JUNIOR ANALITIČAR/UPRAVLJANJE INFORMACIJSKIM SISTEMOM U LOGISTICI - JUNIOR ANALYST/LOGISTICS MANAGEMENT INFORMATION SYSTEMS (LMIS)

Empleo de Analistas de sistemas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas.

Traducción de la profesión: Professionals › Information and communications technology professionals › Software and applications developers and analysts › Systems analysts.

Descripción de la oferta de trabajo:

International Medical Corps je globalna, neprofitna, humanitarna organizacija posvećena spašavanju života i pružanju hitne medicinske pomoći područjima pogođenim prirodnim katastrofama, ratom i bolestima.

Opis poslova:

Mapiranje i analiza podataka. Sudjelovanje u sastancima na terenu i u sjedištu, u svrhu pomoći pri implementaciji novih sustava i LMIS procesa. Održavanje postavki sustava i upravljanje korisničkim pristupima Obuka osoblja o korištenju LMIS sustava. Dokumentiranje i komunikacija potreba za poboljšanjima sustava i izvještavanje o promjenama. Pružanje podrške korisnicima u sjedištu i na terenu u korištenju LMIS sustava.

Sistemska podrška i implementacija:

• Provjera kontrole kvalitete sustava; pokretanje funkcija sustava i održavanje postavki sustava. Osiguravanje da su sve postavke sustava nabave, skladišta i imovine ispravno dokumentirane i zatražene za postavljanje na vrijeme

• Pomaganje drugim članovima tima u pružanju obuke korisnicima na terenu i u uredima sjedišta.

• Prikupljanje poslovnih zahtjeva korisnika za razvoj novih sustava

• Održavanje ERP kataloga artikala i drugih informacija LMIS baze podataka.

• Pružanje sistemske podrške logističkim timovima u našim terenskim uredima; i u sjedištima (u Splitu, Londonu i LA-u)

• Pomoć u implementaciji sustava za sjedište/teren; pružanje podrške timovima za obuku i posjeti terenu po potrebi, te podrška pri uvođenju novih sustava/aplikacija

• Pripremanje datoteka za učitavanje podataka, provjera kontrole kvalitete podataka kako bi se osigurala točnost podataka koji se unose u sustav

• Testiranje novih procesa i funkcija, rješavanje problema po potrebi. Sudjelovanje u osmišljavanju i implementaciji novih sustava

• Provođenje postavki sustava, upravljanje korisničkim pristupima, praćenje i održavanje podataka iz baze.

Reporting:

• Dokumentiranje i održavanje distribucije automatskih izvješća

• Prikupljanje zahtjeva za nove automatske izvještaje

• Osiguravanje da su razvijena izvješća testirana i u skladu s poslovnim zahtjevima. Surađivanje s drugim voditeljima jedinica unutar GL&SC-a u svrhu prikupljanja zahtjeva za poboljšanja i ažuriranja.

• Prikupljanje zahtijeva i ažuriranje izvještaja vezanih za specifične odjele

• Provođenje ad-hoc analiza sistemskih podataka izvan standardnih podataka Cognos izvješća

• Održavanje online Smartsheet popisa zadataka. Praćenje i izvještavanje o napretku izvršavanja zadataka i LOE

Ostalo:

• Stručno razumijevanje svih LMIS sustava

• Komunikacija s tehničkim kolegama/osobljem

• Stručno razumijevanje priručnika, , propisa i zahtjeva vezanih za sustav GL&SC

• Stručno razumijevanje izvješćivanja povezanih s informacijskim sustavima upravljanja logistikom

• Znanje GL&SC priručnika,

• Pomoć nadređenom i drugim članovima tima u svim svakodnevnim problemima

• Putovanje na teren i u urede stožera prema potrebi

Uvjeti:

  • VŠS/VSS/mag. iz srodnog područja
  • Ekvivalentna kombinacija relevantnog obrazovanja i iskustva može se zamijeniti prema potrebi
  • Osnovno razumijevanje: MS Office, ERP sistemi
  • Sposobnost brzog učenja i korištenja novih IT aplikacija
  • Tečno znanje engleskog jezika uz dokazanu sposobnost dobrog izražavanja usmeno i pismeno
  • Sposobnost prikupljanja, analiziranja i evaluacije podataka, definiranja problema, izvođenja valjanih zaključaka te pripremanja i predstavljanja sažetih usmenih i pisanih izvještaja

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: INTERNATIONAL MEDICAL CORPS.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:2190057.

Ver las 109 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas ofertadas.