Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales > Juhtumikorraldaja (ii)

Juhtumikorraldaja (II). Estonia

Ofertas de Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales.

Tippspetsialistid : Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Juhtumikorraldaja II nõustab vähenenud töövõimega inimesi tööotsinguil. Selleks selgitab ta välja, mis takistab või soodustab töö leidmist, aitab püstitada töö leidmiseks jõukohaseid eesmärke, koostab koostöös kliendiga individuaalse tööotsimise kava.

Juhtumikorraldaja hindab kliendi teenuste vajadust ning tagab vajaliku abi osutamise. Kliendi toetamiseks teeb juhtumikorraldaja aktiivset koostööd võrgustikupartnerite ja lähivõrgustikuga.

Samuti toetab juhtumikorraldaja klienti töövõime hindamise taotluse täitmisel.

Omalt poolt pakume: Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 7 kalendripäeva lisapuhkust. Pakume uue töötaja koolitusprogrammi ning tööalaseid täiendkoolitusi. Sind abistavad innovaatilised IT lahendused ja igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Eesti Töötukassa (http://www.tootukassa.ee).

Instrucciones para solicitar:

Hea kandidaat, palun kandideeri alloleva lingi kaudu.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5346 3038
  • Correo electrónico: cvtootukassa.ee

Identificador de la vacante:1448177.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales ofertadas.