Jogi asszisztens (Jogi adminisztrátor). Nyugat-Dunantul

Ofertas de trabajo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Secretarios jurídicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Titkárok és szakosodott titkárok : Jogi titkárok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Dormán Kálmán Béla egyéni vállalkozó Jogi asszisztens munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal kizárólag a vegrehajto8900Reemplazar por una arrobagmail.com email címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gépíró és gyorsíró, ;További információ:Elvárások: -legalább középfokú végzettség (érettségi) -aktív gépírás tudás -felhasználói szintű számítógépes ismeret -megbízható, precíz, dinamikus munkavégzés -nagyfokú önállóság, terhelhetőség -határozott fellépés -stressztűrő képesség -végrehajtási törvény felhasználói szintű elsajátítása Feladatok: -beérkező telefonok fogadása, általános tájékoztatás az ügyfelek részére -beérkező hivatalos dokumentumok (levél, e-mail, fax) érkeztetése, számítógépes rendszerbe történő rögzítése -dokumentumok szkennelése, ügyekhez történő csatolása -általános adminisztratív feladatok: sorba rendezés, lefűzés, nyomtatás, fénymásolás -esetleges adatmódosítások elvégzése -hatóságokkal történő kapcsolattartás irat beazonosítása vagy kiegészítő irat bekérése esetén -beadványokhoz és kérelmekhez tartozó dokumentumok összeállítása Előnyt jelent: -jogi asszisztens végzettség -bíróságon, végrehajtói, közjegyzői vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Dormán Kálmán Béla egyéni vállalkozó.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 2-4..

Contacto: Dr. Hangai-Dormán Bernadett

Email: vegrehajto8900Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (.) ..

Ver las 89 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos ofertadas.