Jogász, jogtanácsos. Del-Dunantul. Hungría

Trabajos de Profesionales en derecho en Del-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Máshová nem sorolható jogi foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) INNO RÉGIÓ ALAPITVÁNY Jogász, jogtanácsos munkatársat keres pécsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: fényképes önéletrajzzal az infojogiasszisztenspecsReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Jogász, ;Speciális munkakörülmények:Előny jogosítvány, angol nyelvtudás, tapasztalat. Jogsegély szolgálat ellátásához keresnek jogi diplomával rendelkező jogászokat., Speciális követelmények:Felsőfokú jogi végzettség, számítógép felhasználó szintű ismerete. Preciz, gyakorlott, önálló munkavégzésre képes, jó kommunikációs készség.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 382 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: INNO RÉGIÓ ALAPITVÁNY.

Dirección: 7621 Pécs, Szabadság utca 5..

Contacto: .

Teléfono: (.) ..

Ver las 171 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.