Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Programadores de aplicaciones > Javascript Developer, Programátoři Počítačových Aplikací Specialisté

Javascript developer, Programátoři počítačových aplikací specialisté

Oferta en República Checa (Olomoucký kraj) de Programadores de aplicaciones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Programátoři počítačových aplikací

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Technologická č.p. 941/12, Olomouc.

Hledáme nového kolegu do týmu, se zaměřením na vývoj front-end aplikací.

Požadujeme:

- samostatnost a schopnost komunikace

- chuť učit se novým věcem

- orientace na Internetu a zájem o nové technologie

- znalost JavaScript

- zkušenost s Vue.js / Angular / React / jQuery

Pro všechny pozice nabízíme:

- zajímavé projekty lokálního i globálního charakteru

- plovoucí pracovní doba po dohodě se zaměstnavatelem

- stravenky, benefitní výhody, sick days

- kompenzační cvičení k práci na PC

- další nepopsatelné benefity

Chcete se přidat? Pošlete CV a motivační dopis POUZE na výše uvedený email.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 144 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 50000 máximo (CZK mensual).

Empleador: OLC Systems s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martin Fráňa. E-mail: olc.cz" rel="nofollow">praceolc.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: praceolc.cz

Identificador de la vacante:13884160767.

Ver las 183 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones ofertadas.