Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > portero de hotel/portera de hotel > Tuotantotyöntekijä Metalliteollisuuteen, Njc Henkilöstöpalvelut, Kurikka

Búsqueda de portero de hotel/portera de hotel en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia)

Tuotantotyöntekijä Metalliteollisuuteen, Njc Henkilöstöpalvelut, Kurikka

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores › portero de hotel/portera de hotel.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Katujen puhtaanapidon ja jätehuollon työntekijät › Muut työntekijät › Sanomalehtien jakajat, lähetit ja kantajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme teknogiateollisuuden alan asiakasyrityksellemme varastoalan ja trukin käsittelyn hallitsevaa kokoonpanotyöntekijää!

TOIVOMME SINULTA

      Kokemusta trukin käsittelystä ja varastoalasta

      Kuvienlukutaitoa

      Tehokasta ja huolellista työskentelyotetta

      Kokemusta myös kokoonpanosta

      Hyvää fyysistä kuntoa

      Työturvallisuuskorttia

Työ on päivätyö, ja palkka työssä on 13 €/h.

Työ on aluksi määräaikainen kauttamme, mutta sinulla on iso mahdollisuus työllistyä määräajan jälkeen asiakasyritykseemme.

TARJOAMME

Me NJC:llä tarjoamme varman palkanmaksun, ammattimaisen työsuhdeasioiden hoidon, mahdollisuuden myös pitkäaikaiseen työsuhteeseen, erilaisia työsuhde-etuja, monipuoliset tehtävät sekä asialliset työvaatteet ja varusteet. Miksi töihin NJC:lle? Lue lisää täältä!  https://njc.fi/miksi-njc/

Jätä hakemuksesi oheisesta linkistä pikimmiten, koska työ alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä.

Oululaislähtöinen NJC on tuottanut henkilöstö- ja työmaapalveluita joustavasti ja luotettavasti jo 30 vuoden ajan. Työllistämme vuosittain sadoilla työmailla ja kymmenissä tehtaissa noin 1000 rakennus- ja teollisuusalojen ammattilaista, joista jokainen on tärkeä osa NJC:n tarinaa. Lue työntekijöidemme kokemuksia osoitteesta  http://njc.fi/category/kokemuksia/  .

NJC - Aidosti ammattilainen

7,5

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 106 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: NJC Henkilöstöpalvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:fbb5cc7b-a0f7-4c55-9e6b-d73047fb2e87.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores › portero de hotel/portera de hotel ofertadas.