Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > consultor empresarial/consultora empresarial > Področni Svetovalec I – Svetovalec Za Mladinske Dejavnosti - M/ž

PODROČNI SVETOVALEC I – SVETOVALEC ZA MLADINSKE DEJAVNOSTI - M/Ž

Contratación en Koroška (Eslovenia) de consultor empresarial/consultora empresarial

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › consultor empresarial/consultora empresarial.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje › Poslovni in organizacijski analitiki/poslovne in organizacijske analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:

ORGANIZATOR DELA V POSLOVNEM PROCESU, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE STRATEŠKIH IN STROKOVNIH NALOG NA PODROČJU MLADINE, ORGANIZIRANJE, RAZPOREJANJE IN VODENJE DELA NA SVOJEM DELOVNEM PODROČJU, PRIPRAVLJANJE CELOTNEGA KOLEDARJA DOGODKOV, PROGRAMOV IN PRIREDITEV V MCD, ORGANIZIRANJE PROMOCIJE IN TRŽENJA MLADINSKEGA PODROČJA, SKRBI ZA KAKOVOSTEN RAZVOJ MLADINSKEGA PODROČJA, PREDLAGANJE REŠITVE, PRIPRAVLJANJE DOKUMENTOV, SPREMLJANJE POTEKA POSTOPKOV, KOORDINIRANJE, ORGANIZIRANJE IN KONTROLIRANJE IZVEDBE CELOTNEGA LETNEGA PROGRAMA MLADINE, PRIPRAVLJANJE DOKUMENTACIJE IN PRIJAVE MLADINSKIH PRIREDITEV, PRIPRAVLJANJE EVALVACIJSKIH IN FINANČNIH POROČIL, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STRATEGIJE RAZVOJA ZAVODA, POMOČ PRI IZVAJANJU DRUGIH PROJEKTOV, SVETOVANJE S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA DRUGIM DELAVCEM, OPRAVLJANJE DRUGIH OPRAVIL S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, KI SO POTREBNA ZA NEMOTENO DELOVANJE ZAVODA, TER OPRAVIL PO NAROČILU VODSTVA ZAVODA V SKLADU S PREDPISI., Kandidat mora prijavi predložiti: življenjepis, dokazila o izpolnjevanju zgornjih pogojev.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 94 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: JAVNI ZAVOD DRAVIT DRAVOGRAD, Zavod za šport, turizem, kulturo in mladinske dejavnosti, Bukovje 13 , 2370 DRAVOGRAD.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TOMŠIČ ŽARKO
Contact Phone: 040 186 368
Contact Email: direktordravit.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF21761.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › consultor empresarial/consultora empresarial ofertadas.