Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Directores de recursos humanos > J017904 Poslovni Vodja Programa Vii/2 (za Področje Splošnih Zadev) - M/ž

Demanda de Directores de recursos humanos en Eslovenia

J017904 Poslovni Vodja Programa Vii/2 (za Področje Splošnih Zadev) - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos.

Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe : Kadrovski menedžerji/kadrovske menedžerke

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA SPLOŠNIH SLUŽB, poskusno delo 5 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, SODELUJE PRI PRIPRAVI SPLOŠNIH AKTOV IN VODI POSTOPKE INTERNEGA USKLAJEVANJA PREDLOGOV SPREMEMB, PRIPRAVLJA PREDLOGE NOTRANJIH AKTOV, VODI POSTOPKE INTERNEGA USKLAJEVANJA, PRIPRAVLJA GRADIVA ZA SEJE SVETA, VODI IN USKLAJUJE PRIPRAVE NA POSTOPKE VOLITEV ČLANOV SVETA IN STROKOVNEGA SVETA – PREDSTAVNIKOV ZAPOSLENIH, OPRAVLJA DEJANJA V POSTOPKIH PREMESTITEV NA DELOVNA MESTA PRIZNANIH USTVARJALCEV IN PODELITEV NAZIVOV, OPRAVLJA DEJANJA V POSTOPKIH UGOTAVLJANJA DISCIPLINSKE IN MATERIALNE ODGOVORNOSTI, PRIPRAVLJA PREDLOGE LETNIH NAČRTOV IZOBRAŽEVANJA IN USPOSABLJANJA, SODELUJE PRI PRIPRAVI ODGOVOROV IN MNENJ GLEDE VPRAŠANJ, KI SE NANAŠAJO NA DELOVNOPRAVNI STATUS ZAPOSLENIH   TER PRI PRIPRAVI STALIŠČ ALI POJASNIL, KI JIH OD VODSTVA PRIČAKUJE MINISTRSTVO, SVET ALI STROKOVNI SVET, VODI, RAZVIJA IN ORGANIZIRA POSLOVNE PROCESE NA DOLOČENIH PODROČJIH,    USKLAJUJE DELO MED POSAMEZNIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI, VODI POSAMEZNE PROJEKTE PO NALOGU DIREKTORJA PRIPRAVLJA PREDLOGE ZA IZBOLJŠANJE IZKORIŠČANJA RAZPOLOŽLJIVIH KADROVSKIH VIROV IN RACIONALIZACIJO POSLOVANJA, PRIPRAVLJA PREDPISANE PODLAGE ZA PREVZEMANJE OBVEZNOSTI IZ NASLOVA POGODB O ZAPOSLITVI TER PROJEKTNIH POGODB (AVTORSKIH, PODJEMNIH, DELO ŠTUDENTOV IN DIJAKOV), PRIPRAVLJA POGODBE Z LASTNIKI PROSTOROV, KI JIH IMA JAVNI ZAVOD V NAJEMU,..., IZOBRAZBA VII/2 PRAVNE ALI DRUGE DRUŽBOSLOVNE SMERI, ZNANJE UPORABE RAČUNALNIKA, ZNANJE TUJEGA JEZIKA NA NIVOJU ZAHTEVNOSTI DODIPLOMSKEGA ŠTUDIJA.

PRIJAVI OBVEZNO PRILOŽITE POTREBNA DOKAZILA.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SLOVENSKO NARODNO GLEDALIŠČE OPERA IN BALET LJUBLJANA, Župančičeva ulica 1 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: POGORELČNIK MAJDA
Contact Phone: 24 15 912
Contact Email: majda.pogorelcnikopera.si

Identificador de la vacante:NZ55060.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos ofertadas.