Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Ingenieros mecánicos > J017030 Inženir Tehničnih Strok Vii/2 (i) V Tehnično Vzdrževalni Službi - M/ž

Empleos en Eslovenia de Ingenieros mecánicos

J017030 Inženir Tehničnih Strok Vii/2 (i) V Tehnično Vzdrževalni Službi - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke strojništva

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR STROJNIŠTVA, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE IN VODENJE DEL, KOORDINACIJA IN SODELOVANJE Z ZUNANJIMI IZVAJALCI DEL,

SKRB ZA NEMOTENO IN PRAVILNO TEHNIČNO DELOVANJE TER OPREMLJENOST NAPRAV IN SISTEMOV,

SAMOSTOJNO VODENJE PROJEKTOV, OSTALA OPRAVILA PO NALOGU VODJE, ODGOVORNOST ZA STROKOVNO DELO IN ZAKONITOST.

, Zaželjeno znanje na področju strojništva, izkušnje na področju preventivnega pregledovanja in rednega ter izrednega servisiranja sistemov strojnih inštalacij ter opreme. V kolikor vas lahko o razpisu obvestimo po e-pošti, vlogi priložite izjavo o strinjanju.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA, ZALOŠKA CESTA 2, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . JM
Contact Email: gp.oionko-i.si

Identificador de la vacante:NR99038.

Ver las 422 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.