Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Contables > J016027 Računovodja Vi - M/ž

J016027 RAČUNOVODJA VI - M/Ž. Eslovenia

Trabajo en Eslovenia de Contables

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Računovodje/računovodkinje

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA ZA VEČJE DRUŽBE IN ZAVODE, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OPRAVLJANJE DEL IN NALOG S PODROČJA KNJIGOVODSTVA IN RAČUNOVODSTVA., Obvezna znanja: s področja knjigovodstva in računovodstva osnov računalništva (ECDL).

Zaželena znanja: s področja javnih financ, analiz vodenja in arhiviranja osebnih podatkov in poslovnih knjig).

Kandidati naj posredujejo življenjepis s spremnim pismom in vsemi dokazili (overjena fotokopija izobrazbe, potrdilo o znanju italijanskega in angleškega jezika ipd.) izključno po navadni pošti ali po elektronski pošti.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA IZOLA OSPEDALE GENERALE ISOLA, POLJE 40 , 6310 IZOLA - ISOLA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RADOVAC ZALA
Contact Phone: 05 66 06 895
Contact Email: kadrovskasb-izola.si

Identificador de la vacante:NM39600.

Ver las 601 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.