Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Diseñadores gráficos y multimedia > Izvedbeni Grafični Oblikovalec - Dtp - M/ž

IZVEDBENI GRAFIČNI OBLIKOVALEC - DTP - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia de Diseñadores gráficos y multimedia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Arhitekti/arhitektke, urbanisti/urbanistke, geodeti/geodetinje in oblikovalci/oblikovalke ipd : Grafični in multimedijski oblikovalci/grafične in multimedijske oblikovalke

Descripción de la oferta de trabajo:

GRAFIČNI OBLIKOVALEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, EKIPA AGENCIJE NOVELUS VABI V SVOJE VRSTE IZVEDBENEGA OBLIKOVALCA, KI BO ZASNOVANIM KREATIVAM IZBRUSIL KONČNO OBLIKO.

VAŠE DNEVNE NALOGE BODO ZAHTEVALE NATANČNOST SAJ SE BOSTE NA DNEVNI BAZI UKVARJALI Z KONČNIM BRUŠENJEM KREATIV, KOREKCIJAMI, MUTACIJAMI IN PRIPRAVAMI ZA TISK.  IŠČEMO ZNANJE OBLIKOVALSKIH ORODIJ ADOBE (INDESIGN, PHOTOSHOP,ILUSTRATOR) TER ZAKONITOSTI TISKOVIN, PRAVIL TISKA, OGLASOV, OBLIKOVANJA ZA SPLET.  AGENCIJSKE IZKUŠNJE SO VELIKA PREDNOST., Iščemo znanje oblikovalskih orodij Adobe (Indesign, Photoshop,Ilustrator) ter zakonitosti tiskovin, pravil tiska, oglasov, oblikovanja za splet.

Spodbujanje zaposlovanja - Zaposli.me, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o., Ulica heroja Nandeta 37 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GRABROVEC MATEJ
Contact Email: jobsnovelus.si

Identificador de la vacante:NG70894.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.