Iskolagondnok (Karbantartó, gondnok). Nyugat-Dunantul

Empleos en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Conserjes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Épület-fenntartási irányítók és házvezetők : Épületgondnokok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) UJHELYI IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA Iskolagondnok munkatársat keres mosonmagyaróvári munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.11 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni személyesen az iskolában Fülöp Gertrúd igazgatónőnél, bizonyítvánnyal. (9200 Mosonmagyaróvár, Ujhelyi Imre út 6.). További információ:Az Ujhelyi Imre Általános iskolában karbantartó, gondnok munkakörbe, valamely műszaki jellegű szakmunkás végzettséggel rendelkező kollégát keresnek. Határozatlan idejű munkaviszony, egy műszakos munkarend. Elvárás továbbá a karbantartó és kerti munkákban való jártasság. Feladatok: Épületen belüli általános karbantartási munkák és kinti, udvari feladatok (fűnyírás, lombeltakarítás, hólapátolás stb.) Jelentkezni személyesen az iskolában Fülöp Gertrúd igazgatónőnél, bizonyítvánnyal. (9200 Mosonmagyaróvár, Ujhelyi Imre út 6.)

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 995 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: UJHELYI IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA.

Dirección: 9200 Mosonmagyaróvár, Ujhelyi Imre út 6..

Contacto: Fülöp Gertrúd

Email: igazgato.ujhelyiiskolaReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (96) 217-674.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.