Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Irodatakarító (irodatakarító (6 órás Délutánonként))

Irodatakarító (Irodatakarító (6 órás délutánonként))

Ofertas de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Háztartási, szállodai és irodai takarítók, kisegítők : Irodai, szállodai és egyéb intézményi takarítók és kisegítők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) HÉTFORRÁS Nagykereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság Irodatakarító munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délutáni műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.28 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9700 Szombathely, CSABA út 11..

Speciális munkakörülmények:Munkaidő: szombathelyi munkavállaló esetében: 15-21 óráig, vidéki munkavállaló esetében: 15-20 óráig., További információ:Érdeklődni az alábbi telefonon lehet: 30/1904102

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 961 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 30.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HÉTFORRÁS Nagykereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 9700 Szombathely, CSABA út 11..

Contacto: .

Email: hrReemplazar por una arrobahetforras.hu

Teléfono: (30) 190-4102.

Ver las 1,756 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.