Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asesores financieros y en inversiones > Investiční Poradci Specialisté

Investiční poradci specialisté. Hlavní město Praha

Trabajar en República Checa (Hlavní město Praha) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční a investiční poradci

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRAHA

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Ryeznichenko Volodymyr, e-mail: hrlekvi.cz

• Vysokoškolské vzdělání;

• Praxe a znalost CRM systém (Sales Force, Trello)

• Pohovory s klienty za účelem zjištění finančního statusu, cílů, tolerance rizika a dalších informací;

• Nezbytných pro zpracování finančních plánů a investičních strategií v oblasti nemovitosti;

• Stanovování finančních cílů, vytváření a realizace strategií za účelem jejich dosažení;

• Monitorování investičního výkonu, prověřování a revidování investičních plánů na základě modifikovaných potřeb a změn na trzích v oblasti nemovitosti;

• Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty;

• Aktivní účast na diskuzích na odborných fórech, prezentace na tematicky zaměřených setkáních. Aktivní vyhledávání nových investorů;

• Investiční specialisty pro Rusky mluvící klientelu, jak pro investory v Čechách, tak i pro zahraniční investory;

• Komunikativnost, Odborná znalost RJ, AJ-aktivni;

• Praxe s rusko-mluvicím trhem;

• Spolupráce na zahraničních projektech;

• Uzavření investičních smluv;

• Pohovory v ruštině a angličtině. Nutná předchozí praxe alespoň 1 roky v oboru. Nutná znalost problematiky mezinárodních investic. Mezinárodní zkušenost vítána;

• Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 404 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: Lekvi & Partners s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Volodymyr Ryeznichenko. E-mail: lekvi.cz" rel="nofollow">hrlekvi.cz. Adresa: Lublaňská 689/40, 12000 Praha 2.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 120 00; Dirección: Lublaňská 689/40, 12000 Praha 2
  • Correo electrónico: hrlekvi.cz

Identificador de la vacante:18976760774.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.